Kim Milyonler Olmak İster’e Müge Anlı damga vurdu

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün yayınlanan bölümünde çıkan bir soru, sosyal medyada gündem oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan yarışmacıya ‘Ayşe Teyze’nin muhabbet kuşu Maviş’i bulma hikayesi ile ilgili bir soru yöneltildi.

Tatil için Balıkesir’e giden ve burada kuşunu kaybeden 90 yaşındaki ‘Ayşe Teyze’, kaybolan kuşu Maviş’in bulunması için Müge Anlı programına katılmıştı.

‘Ayşe Teyze’ programda yaptığı konuşmada “Bulup alan varsa Allah razı olsun onlardan. Ne olur bana geri getirsinler kuşumu. Onsuz hiçbir şey yapamıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Balıkesir’den yapılan canlı yayın sonrası Ayşe Teyze kuşu Maviş’e kavuşmuştu. Kuşunu gören ‘Ayşe Teyze’nin sevinci izleyen vatandaşlara duygu dolu anlar yaşatmıştı.

Yarışmacıya Ayşe Teyzenin evcil hayvanı Mavişin türü soruldu. Kendisine sorulan soruya ilk olarak kedi yanıtını veren yarışmacı, sorunun doğru cevabını hemen bulamadı.

3 şık arasında kalan yarışmacı, son hakkını ‘muhabbet kuşu’ndan yana kullandı. Doğru yanıtı bulan yarışmacı bir sonraki soruya geçti.

Yarışmacı, yarışmanın sonunda 50 bin TL para ödülüyle ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir